28.03.15

Тиждень юнацької книги-2015

Вже традицією стало щорічне проведення в Одеській обласній бібліотеці для юнацтва Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги.
Відкриється тиждень в понеділок, 30 березня, зустріччю з українським поетом та прозаїком, лауреатом національної премії ім. Шевченка Володимиром Рутківським. Лейтмотивом творчості Володимира Григоровича є історична тема, тому ми вирішили обіграти саме її. Перед початком зустрічі всіх гостей будуть чекати герої творів Рутківського - це козаки, буде лунати українська бандура у виконанні студентів Одеської консерваторії, а кожен зможе пригоститися справжньою козацькою їжею та багато іншого. Не будемо одразу відкривати всі секрети…але обіцяємо, що буде дуже цікаво!:)
Протягом наступних шести днів наших читачів та відвідувачів бібліотеки також чекає насичена та яскрава програма - розгорнуті виставки-огляди нових книг, перегляди літератури, слайд-презентації. Зважаючи на те, що переважна більшість аудиторії нашої бібліотеки – це молодь, а їй, звичайно, подобається все креативне та неформатне, тому разом із традиційними бібліотечними заходами, ми підготувати і заходи так званого  інтерактивного, або віртуального характеру. Протягом тижня в соціальній мережі буде проходити віртуальний молодіжний флешмоб «Зараз  я читаю…» - за його умовами треба викласти фото книги, яку зараз читаєте, з маленьким описом та цитатою на сторінці групи https://vk.com/zaraz_chytau
Окрім того, буде проходити конкурс на найкраще селфі в стінах бібліотеки, у різних відділах бібліотеки будуть проходити покази буктрейлерів та бібліотечних промороликів.
Отже, як бачите, програма досить насичена та цікава. Кожний може знайти собі щось до снаги. Тому ми дуже чекаємо на всіх любителів читання в Одеській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Володимира Маяковського за адресою Корольова, 46. В нас завжди цікаво та пізнавально!

Немає коментарів:

Дописати коментар