01.10.15

«Бібліосутінки» у сузір’ї молодості і талантів

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек ми вкотре приємно вразили своїх читачів. Лунає музика, юнаки та дівчата в феєричних костюмах зустрічають гостей, арт-майданчики та літературно-музична вітальня чекають на своїх відвідувачів - розпочинається найочікуваніший захід року - БІБЛІОСУТІНКИ! 
Протягом вечора гості змогли прийняти учать у майстер-класах з миловаріння, плетіння «ловця сну», фелтингу, декорування, плетіння косичок. В літературно-музичній вітальні відбувалось спілкування з керівником Одеської філії культурного центру «Новий Акрополь» Юлією Воронецькою. Захоплююча зустріч з поетом, режисером та діячем культури Сергієм Бакуменко не залишила нікого осторонь. А коли небо осяялось зірками, в вітальні запалили свічки і почав свій виступ творчий проект «Свет и тень» з літературно-музичною програмою «Осінній настрій».
В антракті всіх чекав солодкий сюрприз та розіграш лотереї. Переможцем стала багатодітна сім’я, яка отримала подарунковий сертифікат на безкоштовну фотосесію від професійного фотографа Едуарда Попика
І ми, і наші гості були черговий раз в захваті від акторського таланту студентів Одеського театрально-художнього училища та майстерності учнів Одеського професійного ліцею технологій та дизайну.
Все, що відбувалося в бібліотеці, транслювалось он-лайн в YouTube

https://www.youtube.com/watch?t=2&v=Xu2g_q9WxaA


«Бібліосутінки-2015» завершилися, але бібліотека і надалі запалюватиме нові зірки у сузір’ї молодості і талантів

Немає коментарів:

Дописати коментар